Home > Biznes i Prawo > Biznes > Targi: China Homelife Show (7-9 czerwca Warszawa)

Targi: China Homelife Show (7-9 czerwca Warszawa)

China Homelife Show to wydarzenie, które przez kolejne cztery lata udowadniało, jak potężny potencjał biznesowy ma współpraca przedsiębiorców z Europy Centralnej, Wschodniej z partnerami z Chin. W 2016 roku targi odbędą się w Nadarzynie k. Warszawy, w Centrum Wystawowo-Kongresowym, w dniach 7-9 czerwca. Impreza ta, to forma najbardziej spektakularnej wystawy, której priorytetem jest profesjonalny program dla hosted buyers (kupujących), adresowany głównie do krajów europejskich regionu centralno-wschodniego.

Zważywszy na zainteresowanie wystawców, oferujemy co roku większą powierzchnię wystawy (od 8 tys. m² w 2012 r., 10 tys. m² w 2015 r., do przewidywanego w tym roku podwojenia powierzchni w stosunku do debiutu imprezy). Liczba firm, zgłaszających swój udział, gwałtownie się zwiększyła (r. 2012 – 151, r. 2015 – 319, r. 2016 – zgłoszonych ok. 800). A trzeba wiedzieć, że spośród zgłaszających się do udziału w targach firm chińskich, zaakceptowane zostały tylko te, których jakość produkcji poświadczona została międzynarodowymi certyfikatami. Przy organizacji takiego przedsięwzięcia pojawia się okazja, by zarekomendować Polskę jako kraj doskonale promujący import i eksport do Chin. Bo, niewątpliwie, China Homelife Show stwarza szansę dla wszystkich: wystawców, eksporterów, importerów, hurtowników, dla branży turystycznej, w tym linii lotniczych, firm transportowych, hoteli, restauracji. Przy organizacji takich przedsięwzięć zwykle uruchamia się te obszary działalności gospodarczej, które zainspirowane nowymi kontaktami, prowadzą do rozwoju własnego biznesu, firmy, miasta, regionu i kraju. W tym przypadku – rozwoju także tej części Europy.

Nad trzydniową imprezą roztoczyli patronat liczni oficjalni partnerzy i uczestnicy. Wśród znakomitych partnerów krajowych znaleźli się: Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawska Izba Gospodarcza oraz Stowarzyszenie Polskich Mediów oraz oczywiście portal People’s Square.

Maximilian Piekut
Maximilian Piekut (współzałożyciel, vice-editor) Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Studiował również Sinologię oraz dwukrotnie był uczestnikiem szkoły letniej na Fudan University w Szanghaju oraz visiting student na China University of Political Science and Law w Pekinie. Założyciel organizacji studenckiej „Koło Naukowe Prawa i Gospodarki Chin” na Uniwersytecie Warszawskim. Jest doktorantem Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji oraz studentem Uniwersytetu Ludwiga-Maksymiliana w Monachium. Specjalizuje się w zakresie uwarunkowań prawnych i ekonomicznych wymiany handlowej oraz bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Od 2009 zajmuje się tematyką związaną z Chińską Republika Ludową, w szczególności reformami gospodarczymi, systemem prawnym oraz stosunkami Polsko-Chińskimi. Jest organizatorem licznych konferencji oraz prelegentem na wydarzeniach związanych z tematyką Państwa Środka. Zdobywał doświadczenie w czołowych polskich i międzynarodowych kancelariach prawniczych. Jest ekspertem Fundacji Laboratorium Prawa i Gospodarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *